Mateřská škola Koníček

logo EU spolupráce
MŠ Koníček získala dotaci ve výši 310 485,- Kč na projekt "MŠ Koníček a my v ní III"!!
Operační program: Výzkum, vývoj a vzdělávání s č. registrace: cz.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0019097.
/ Peněz bude použito na personální posílení pro třídu nejmladších dětí./

Za tuto stránku odpovídá paní učitelka Vratišovská.

IN
FO PRO RODIČE MŠ Koníček:

NAŘÍZENÍ ZŘIZOVATELE:
1/ při ranním /6,30 - 7,30/ a odpoledním /15,30 - 16,30/ spojování dětí ze všech tří tříd, musí mít děti nasazenu roušku;
2/ při celoodpoledním rozdělení dětí jedné třídy do dvou, děti roušku nemají.

Prosíme rodiče o dodržování pravidla 3 R: ruce, RESPIRÁTORY, rozestupy.

Z pochopitelných důvodů si děti nemohou do MŠ přinášet vlastní hračky.

STALO SE

V 5. týdnu /1. - 5.2./ bude opět v Mateřské škole Koníček probíhat 1. část projektu s multikulturní tématikou: CESTUJEME SVĚTADÍLY, kdy děti prožitkem budou poznávat, jak se žilo či žije v Asii a Africe.

Součástí projektu je i spolupráce se školní jídelnou!!
Vaše spoluúčast v níže popsaných třech formách je velmi vítána!!!!

1/ Děti mohou přijít v převleku za obyvatele probíhaného regionu, nebo jen určené barvě regionu:  pondělí až středa - Asie - žluté oblečení
                           čtvrtek až pátek - Afrika - tmavé oblečení

2/ Zapůjčení ( do rukou učitelky) předmětu z cest do těchto regionů.

3/ Donesení časopisu či knihy, kde s Vaším dítkem naleznete zajímavou informaci o probíraných světadílech.

V 6. týdnu /8. - 12.2./ bude 2. část.
                           pondělí a úterý - Amerika - velmi barevné oblečení
                           středa a čtvrtek - Arktida - bílé oblečení
                           pátek - Austrálie - červené oblečení.

17.12. se v každé třídě dopoledne rozsvítil stromeček, a pod ním děti našly dárečky.

3.12. se uskutečnila mikulášská nadílka s návštěvou Mikuláše v každé třídě zvlášť.

Ve středu 7.10. se děti fotografovaly na vánoční foto.

Ve čtvrtek 8.10. - byl na školní zahradě kůň vozit děti, a také se o něm něco zajímavého dozvěděly.

V úterý 6.10. děti ze 1. třídy běhaly na školní zahradě překážkový závod "MALÁ PARDUBICKÁ ZVÍŘÁTKOVÉ TŘÍDY"

V úterý 6.10. v 9,00 - jely děti z Pohádkové a Písmenkové tř. na prohlídku dostihového závodiště - v rámci akce "PARDUBICE, EVROPSKÉ MĚSTO KONÍ".

Ve čtvrtek 1.10. v 15,30 hod. se mohli rodiče přijít poradit s logopedkou Mgr. Vanýskovou ohledně vývoje řeči svých dětí.

V úterý 15.9. v 15,15 hod. v Písmenkové tř. všem rodičům bylo nabídnuto seznámení s metodou NTC - learning.

Ve středu 16.9. začaly pro předškoláky nadstandardní činnosti. Podrobné informace najdete v šatně třídy.

Ve čtvrtek 10.9. - 8,30 - pohádka " Zajíci jdou do školky".

V úterý 8.9. - 10,00 - pohádka "O neposlušných kůzlátkách", hrála se venku na zahradě.

Aktualizováno (Čtvrtek, 25 Únor 2021 11:14)