Mateřská škola Koníček

Home

Prohlášení o přístupnosti Mskonicek.czAktualizováno: listopad 2019.

Obecně

Mskonicek.cz se snaží zajistit, aby její služby byly přístupné lidem se zdravotním postižením. Společnost Mskonicek.cz investovala značné množství prostředků, aby pomohla zajistit, aby její webové stránky byly snadněji používány a přístupnější pro osoby se zdravotním postižením, se silným přesvědčením, že každý člověk má právo žít důstojně, rovně, pohodlně a nezávisle.

Dostupnost na Mskonicek.cz

Mskonicek.cz zpřístupňuje Widget pro usnadnění přístupu na web UserWay , který využívá specializovaný widget přístupový server. Tento software umožňuje společnosti Mskonicek.cz zlepšit dodržování pokynů pro přístup k webovému obsahu (WCAG 2.1).

Povolení nabídky usnadnění přístupu

Nabídka usnadnění přístupu Mskonicek.cz lze aktivovat kliknutím na ikonu nabídky usnadnění přístupu, která se zobrazí v rohu stránky. Po spuštění nabídky usnadnění počkejte, než se nabídka usnadnění načte v plném rozsahu.

Zřeknutí se odpovědnosti

Mskonicek.cz pokračuje ve svém úsilí o neustálé zlepšování dostupnosti svých stránek a služeb v přesvědčení, že je naší kolektivní morální povinností umožnit plynulé, dostupné a neomezené používání i pro ty z nás se zdravotním postižením.

Navzdory našemu úsilí o úplné zpřístupnění všech stránek a obsahu na serveru Mskonicek.cz nemusí být některý obsah dosud plně přizpůsoben nejpřísnějším standardům přístupnosti. To může být důsledkem toho, že nebylo nalezeno nebo identifikováno nejvhodnější technologické řešení.

Tady pro vás

Pokud máte potíže s jakýmkoli obsahem na Mskonicek.cz nebo potřebujete pomoc s jakoukoli částí našeho webu, kontaktujte nás během běžné pracovní doby, jak je podrobně uvedeno níže, a my vám rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás

Pokud chcete nahlásit problém s přístupem, máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc, kontaktujte prosím zákaznickou podporu Mskonicek.cz následovně:

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno (Neděle, 24 Listopad 2019 16:14)